Clube de Nadores Fernando Terrilli             24/07/2022 - 18:35PM
           TORNEO FE.SA.NA 2022 - 23/07/2022 a 31/12/2022           
 
 Event 4  Girls 10-11 100 SC Meter Libre PROMOCIONALES
==================================================================
    Name                  Age Equipo               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jovellano, Martina     10 CAUSF             1:17.64    1:12.63  
  2 Sanchez Vega, Micaela  10 CAUSF             1:14.86    1:13.06  
  3 Fler, Esmeralda        11 CUS               1:22.88    1:15.28  
  4 Voos, Malena Sofia     11 CAJUH                  NT    1:18.83  
  5 Melo, Sofia            11 GESF              1:23.20    1:19.37  
  6 Maciel, Ema            11 CALSJ             1:22.65    1:20.90  
  7 DE Pedro, Martina      11 CRSF              1:24.42    1:24.71  
  8 Batalla Bertoncini, R  11 CRSF              1:27.46    1:25.38  
  9 Ockstadt, Naira Malen  11 CAJUH                  NT    1:25.43  
 10 Rossi, Francisca del   11 GESF              1:29.65    1:27.11  
 11 Jacquier, Felicitas    10 CALSJ             1:36.13    1:30.54  
 12 Giudice, Sol           10 GESF              1:37.96    1:30.72  
 13 Garcia, Martina        10 Los Delfines      1:44.20    1:30.75  
 14 Rucci, Camila          11 CAUSF             1:40.24    1:33.96  
 15 Ramirez, Ruth Selene   11 Los Delfines      1:37.29    1:36.39  
 16 Toselli, Paula Beatri  11 CUS               1:51.83    1:38.07  
 17 Ubait, Janna Ludmila   10 CRSF                   NT    1:43.69  
 18 Furlani, Milena Domin  10 CSSJ              1:45.53    1:44.72  
 19 Galizzi, Antonella     10 CAUSF             1:46.62    1:46.45  
 20 Zilli, Jocelyn Victor  10 RTC               2:04.13    1:46.68  
 21 Pratto, Paulina        11 CECI              1:41.82    1:55.32  
 -- Bieler, Valentina Gua  11 CAJUH                  NT         DQ  
 
 Event 4  Girls 12-13 100 SC Meter Libre PROMOCIONALES
==================================================================
    Name                  Age Equipo               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Baroni, Allegra        12 CRSF              1:10.29    1:06.90  
  2 Giménez, Mora          12 CAUSF             1:08.58    1:06.92  
  3 Fortina, Naomi Ariell  12 GESF              1:11.43    1:09.96  
  4 Iriarte Altamirano, V  12 CAUSF             1:14.20    1:11.57  
  5 Periotti Aragon, Agus  12 CUS               1:17.63    1:11.64  
  6 Escalante, Candela     13 GESF              1:15.48    1:11.85  
  7 Berli Chabrillac, Agu  12 GESF              1:16.61    1:12.43  
  8 Gonzalez, Magali       12 GESF              1:16.84    1:12.53  
  9 Chemes, Fatima         13 CSSJ              1:14.99    1:12.93  
 10 Merlo, Isabella        12 GESF              1:16.68    1:13.39  
 11 Tschopp, Lucrecia      13 LTCE              1:17.93    1:13.91  
 12 Santarelli, Guadalupe  13 CRSF              1:15.41    1:15.01  
 13 Caceres, Miranda       12 Los Delfines      1:17.57    1:15.17  
 14 Hanlon, Emma           12 CNSA              1:28.08    1:15.85  
 15 Palmioli Schmuth, Nin  13 LTCE              1:17.98    1:16.09  
 16 Avila, Maria Ludmila   12 CAUSF             1:17.25    1:17.26  
 17 Villoslada, Delfina R  13 GESF              1:22.27    1:18.83  
 18 Muchiut, Julia         12 RTC               1:20.81    1:19.35  
 19 Ludueña, Micaela       12 CUS               1:27.93    1:20.21  
 20 Mirassou, Aylín        13 CECI              1:18.14    1:20.67  
 21 De Santis, Valentina   12 GESF              1:26.23    1:24.61  
 22 Linares Larobina, Mar  12 CNSA                   NT    1:25.08  
 23 Stanich, Juana         13 GESF                   NT    1:26.79  
 24 Lopez Cordoba, Morena  13 Los Delfines      1:28.10    1:27.57  
 25 Konig, Ema Sofia       12 CAJUH                  NT    1:30.60  
 -- Luvino, Julia Itati    12 CSSJ                   NT         DQ  
 -- Berdinelli, Paula      13 CECI              1:22.13         NS  
 
 Event 4  Mujer 14-15 100 SC Meter Libre PROMOCIONALES
==================================================================
    Name                  Age Equipo               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cáceres Silvestre, Is  15 CRSF              1:10.26    1:07.66  
  2 Aliprandi, Lourdes     14 Los Delfines      1:16.39    1:14.15  
  3 Sacca Attara, Julieta  14 CNSA              1:19.05    1:18.88  
 
 Event 4  Mujer 16-18 100 SC Meter Libre PROMOCIONALES
==================================================================
    Name                  Age Equipo               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Paulon, Agustina Luci  17 GESF              1:07.57    1:07.58  
  2 Charpentier, Agustina  16 CNSA                   NT    1:20.77  
  3 Roura, Lucia           17 CNSA              1:01.19    1:21.48  
  4 Delbino, Lucia         18 CAJUH                  NT    1:23.90